P. č.
|
Názov členského subjektu
|
FO PO
|
Sídlo/adresa
|
Sektor
verejný, podnikateľský, občiansky
|
Zástupca členského subjektu
|
1.
|
Obec Brodské
|
PO
|
908 85 Brodské, Školská 1030
|
V
|
Ing. Vladimír Kocúr
|
2.
|
Obec Chropov
|
PO
|
908 64 Chropov 12
|
V
|
Renáta Zdražilová
|
3.
|
Obec Dubovce
|
PO
|
908 62 Dubovce 175
|
V
|
Mgr. Filip Tokoš
|
4.
|
Mesto Gbely
|
PO
|
908 45 Gbely, Nám. slobody 1261
|
V
|
Mgr. Martin Jahodka
|
5.
|
Mesto Holíč
|
PO
|
908 51 Holíč, Bratislavská 5
|
V
|
PhDr. Zdenko Čambal
|
6.
|
Obec Kátov
|
PO
|
908 49 Kátov 41
|
V
|
Ing. Ivana Chrenková
|
7.
|
Obec Kopčany
|
PO
|
908 48 Kopčany, Kollárova 318
|
V
|
Ing. Dušan Dubecký
|
8.
|
Obec Koválovec
|
PO
|
908 63 Koválovec 53
|
V
|
Patrik Renováček
|
9.
|
Obec Letničie
|
PO
|
908 44 Letničie 35
|
V
|
Mgr. Juraj Júnoš
|
10.
|
Obec Lopašov
|
PO
|
908 63 Lopašov 80
|
V
|
Marián Bederka
|
11.
|
Obec Mokrý Háj
|
PO
|
908 65 Mokrý Háj 6
|
V
|
David Schiller
|
12.
|
Obec Oreské
|
PO
|
908 63 Oreské 7
|
V
|
Ondrej Mikuš
|
13.
|
Obec Petrova Ves
|
PO
|
908 44 Petrova Ves 53
|
V
|
Štefan Beňa
|
14.
|
Obec Popudinské Močidľany
|
PO
|
908 61 Popudinské Močidľany 56
|
V
|
Mgr. Dana Žúrková
|
15.
|
Obec Prietržka
|
PO
|
908 49 Prietržka 57
|
V
|
Bc. Peter Flamík
|
16.
|
Obec Radimov
|
PO
|
908 47 Radimov 44
|
V
|
Kristína Biskupičová
|
17.
|
Obec Radošovce
|
PO
|
908 63 Radošovce 188
|
V
|
Bc. Iveta Matúšová
|
18.
|
Obec Trnovec
|
PO
|
908 51 Trnovec 66
|
V
|
Štefan Jaroš
|
19.
|
Obec Unín
|
PO
|
908 46 Unín 332
|
V
|
Bc. Jakub Vanek
|
20.
|
Obec Vrádište
|
PO
|
908 49 Vrádište
|
V
|
Peter Danajka
|
21. |
Mesto Skalica |
PO |
909 01 Skalica, Nám. slobody 10 |
V |
Mgr. Oľga Luptáková
|
22.
|
Obec Smolinské
|
PO
|
908 42 Smolinské 334
|
V
|
Vladimír Smolinský
|
23.
|
BS Acoustic, s.r.o
|
PO
|
908 63 Radošovce 145
|
P
|
Stanislav Baláž
|
24.
|
Vaculkova, s.r.o
|
PO
|
908 44 Letničie 20
|
P
|
Zlatka Vaculková
|
25.
|
Štefan Dulík |
FO |
908 47 Radimov, č. 208 |
O |
Štefan Dulík |
26.
|
Telovýchovná jednota Kopčany |
PO |
908 48 Kopčany,Bratislavská 79/145 |
O |
Peter Knotek |
27.
|
Záhorie región o.z. |
PO |
908 51 Holíč, SNP 3 |
O |
Milan Hollý |
28.
|
Ovocinár Hrehor, s.r.o. |
PO |
909 01 Skalica, Samoty 5055 |
P |
Martin Hrehor
|
29.
|
Kopčianska lipka o.z.
|
PO |
908 48 Kopčany, Sasnikova 355/13D
|
O |
Mgr. Ivona Bolebruchová
|
30.
|
ZO Slovenského zväzu včelárov Skalica |
PO |
909 01 Skalica, Beronálkova 25 |
O |
Ing. Zuzana Juríčková, PhD. |
31.
|
Remesekný dvor Skalica |
PO |
909 01 Skalica, Jatočná 2403/23 |
O |
Ing. Mgr. Martin Vičan |
32.
|
A-studio Andrej Irša |
PO |
908 49 Kátov, č.162 |
P |
Andrej Irša
|
33.
|
Dom pokojne staroby n..o. |
PO |
908 45 Gbely, Prof. Čárskeho 291 |
O |
Ing. Petra Krbicová |
34.
|
Prvá cestovná, sr.o. |
PO |
909 01 Skalica, Ľ. Svobodu 1225/10 |
P |
Martina Wagner |
35.
|
Prvá plavebná spoločnosť s.r.o. |
PO |
909 01 Skalica, Ľ Svobodu 1225/10 |
P |
Marián Tongeľ |
36.
|
Farma Oáza s.r.o. |
PO |
908 47 Radimov, č. 129 |
P |
Marián Sprušanský |
37.
|
Poľnohospodárske družstvo Dubovce |
PO |
908 62 Dubovce, č.301 |
P |
Ing. Katarína Ondrušová |
38. |
Mgr. Tomáš Mikula - vzdelávacie a poradenské služby |
PO |
908 62 Vlčkovany, č.217 |
P |
Mgr. Tomáš Mikula |
39. |
Športový klub Prietržka |
PO |
908 49 Prietržka, č.88 |
O |
Peter Caletka |
40. |
Domov Barborka Unín, n.o. |
PO |
908 46 Unín, č. 401 |
O |
Mgr. Jarmila Štetinová |
41. |
FC 2000 Koválovec |
PO |
908 63 Koválovec, č.33 |
O |
Ondrej Pobuda |
42. |
DHZ Petrova Ves |
PO |
908 44 Petrova Ves, č. 96 |
O |
Jozef Janík |
43. |
Bez predsudkov k ľudskosti |
PO |
909 01 Skalica, Mallého 2 |
O |
Mgr. Alena Bartalová |
44.
|
Kynologický klub Smolinské |
PO |
908 42 Smolinské, č. 375 |
O |
Juraj Smolinský
|
45. |
TJ Nafta Gbely o.z. |
PO |
908 45 Gbely, Medlenova 1414 |
O |
Mgr. Lenka Kvaltínová |
46.
|
Rómske advokačné a výskumné stredisko o.z. |
PO |
909 01 Skalica, Mallého 18 |
O |
Mgr. Zuzana Havírová |
47. |
Slovenský Rád rytierov destilátov |
PO |
909 01 Skalica, Čulenova 950/1 |
O |
Bc. Radko Jurák |